دوره های مکالمه

Mindset for IELTS Foundation level

Mindset for IELTS Foundation level

سطح foundation کتاب mindset for IELTS برای زبان آموزانی طراحی شده است که در فکر آمادگی برای آزمون IELTS هستند، اما در حال حاضر در سطح A2 (Elementary یا Preintermediate) قرار دارند. این کتاب به زبان آموزان کمک میکند تا هم سطح کلی (General) انگلیسی خود را تقویت کنند و هم  با اجزاء ارزشیابی آزمون آیلتس آشنا شوند. این کتاب برای 90 ساعت کار کلاسی طراحی شده است. عناوین به گونه هایی انتخاب شده اند که زبان آموزان را در پرورش مهارتها و دانش مورد نیاز در ارتباط با عناوین روزمره یاری رساند. در این کتاب زبان آموزان با مواردی که در آزمون آیلتس مواجه خواهند شد، آشنا میشوند. هر کدام از سطوح کتابهای Mindset for IELTS Foundation level چالش برانگیز هستند اما از آنچه که از یک زبان آموز یک سطح مشخص انتظار میرود، فراتر نمیروند.
تمام مهارتهای زبان انگلیسی به صورت یکپارچه در هر درس پوشش داده میشود.

 

Speaking: بخش صحبت کردن

این کتاب، کمک میکند تا زبان آموزان مهارتها و اعتماد به نفس درباره یک موضوع آشنا را به صورت کلی توسعه بخشیده و با انواع سوالاتی که ممکن است در آزمون آیلتس با آنها روبرو شوند آشنا شوند.

بخش نوشتاری  writing

مهارت های روزمره نوشتاری زبان آموزان ارتقاء پیدا خواهد کرد و همچنین با نمونه تستهای بخش اول و بخش دوم آزمون نوشتاری آیلتس آشنا خواهند شد.

Reading:  بخش خواندن

این کتاب مهارتهای زبانی مورد نیاز برای بخش خواندن و آشنایی با عنواع سوالات بخش reading آزمون آیلتس مطالبی را ارائه میکند.

Listening:  بخش شنیداری

در زمینه پرورش راهبردهایی برای گوش دادن مطالبی را ارائه میکند و درباره انواع سوالاتی که در آزمون آیلتس وجود دارد، توضیح میدهد.

شرکت در سطح foundation کتاب mindset for IELTS

Mindset for IELTS Foundation level

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *