مهارت گفتاری کودکان و تقویت اعتماد به نفس آنها

مجموعه کتابهای Backpack ، یک سری کتاب آموزش زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان است که توسط Longman منتشر شده است. این مجموعه شامل هفت سطح است و در قالب چاپی و دیجیتالی در دسترس است. کتابهای Backpack برای تقویت همه چهار مهارت زبانی شامل خواندن، نوشتن، شنیداری و گفتاری طراحی شده‌اند. این مجموعه شامل کتاب‌های دانش‌آموزی، کتاب‌های کار، سی‌دی و دی‌وی‌دی است.دانلود پی دی اف ای کتاب‌های بک پک را بایتان به رایگان در این صفحه قرار داده‌ایم.

مزایای کتاب‌های بک پکback pack چیست؟

کتاب‌های Backpack شامل فعالیت‌های گروهی هستند ‌ و شامل تمرینات و فعالیت‌های گروهی هستند که به دانش‌آموزان کمک می‌کنند تا مهارت‌های ارتباطی و اجتماعی خود را نیز تقویت کنند. همچنین، برخی از این کتاب‌ها شامل بازی‌ها و فعالیت‌های تفریحی هستند که به دانش‌آموزان کمک می‌کنند تا با انگلیسی آشنا شوند و به صورت غیرمستقیم زبان را یاد بگیرند.

آیا مجموعه کتاب‌های بک پک در آموزشگاه ها استفاده می شود؟

بله، کتاب‌های Backpack برای آموزش زبان انگلیسی در مدارس و آموزشگاه‌ها استفاده می‌شوند. این کتاب‌ها یکی از معتبرترین کتاب‌های آموزش زبان کودکان هستند و در هفت سطح منتشر شده‌اند. این کتاب‌ها شامل تمرینات و تست‌هایی برای تقویت مهارت‌های زبانی مختلف هستند و فعالیت‌های گروهی و بازی‌های آموزشی نیز در آنها وجود دارد. همچنین، این کتاب‌ها برای تقویت مهارت‌های شنیداری و گفتاری نیز به کمک سی‌دی و دی‌وی‌دی همراه با کتاب‌های دانش‌آموزی عرضه می‌شوند. بنابراین، کتاب‌های Backpack یکی از بهترین گزینه‌های تدریس و یادگیری زبان انگلیسی در مدارس و آموزشگاه‌ها هستند.

کتاب‌های Backpack شامل هفت سطح آموزشی هستند که برای کودکان و نوجوانان طراحی شده‌اند. این سطوح به ترتیب شامل Starter، 1، 2، 3، 4، 5 و 6 هستند.

. هر سطح شامل کتاب‌های دانش‌آموزی و کتاب‌های کار است که هر کدام شامل تمرینات و تست‌هایی برای تقویت مهارت‌های زبانی مختلف هستند. همچنین، برخی از این کتاب‌ها شامل سی‌دی و دی‌وی‌دی هستند که می‌توانند به تقویت مهارت‌های شنیداری و گفتاری کمک کنند

آموزشگاه زبان حریری واقع در کرج، جهت آموزش زبان انگلیسی برای کودکان از این مجموعه بسیار معتبر استفاده میکند. اگر در شهری بغیر از کرج زندگی میکنید، ما در این آموزشگاه کلاس‌های آنلاین با همان کیفیت کلاس حضوری برای علاقمندان برگزار میکنیم. جهت اطلاع از ساعات و نحوه شرکت در دوره ها با شماره های درج شده در وبسایت تماس بگیرید.

دانلود پی دی اف و فایل صوتی کتاب بک پک استارتر:

جهت دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از کلاس های آنلاین تخصصی در سراسر ایران با شماره های 34217402-026 و 34493983-026 تماس حاصل نمایید

دانلود پی دی اف و فایل صوتی کتاب  بک پک 1:

آیا کتاب های Backpack شامل فعالیت های شنیداری و خوانداری هستند؟

کتاب‌های Backpack شامل فعالیت‌های شنیداری و خوانداری هستند. این کتاب‌ها برای تقویت همه چهار مهارت زبانی شامل خواندن، نوشتن، شنیداری و گفتاری طراحی شده‌اند و شامل تمرینات و فعالیت‌هایی برای تقویت مهارت‌های شنیداری و خوانداری هستند. همچنین، برخی از این کتاب‌ها شامل سی‌دی و دی‌وی‌دی هستند که می‌توانند به تقویت مهارت‌های شنیداری و گفتاری کمک کنند. به طور کلی، کتاب‌های Backpack شامل تمرینات و فعالیت‌های متنوعی هستند که به دانش‌آموزان کمک می‌کنند تا مهارت‌های زبانی خود را بهبود بخشند.

دانلود پی دی اف و فایل صوتی کتاب بک پک 2:

جهت دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از کلاس های آنلاین تخصصی در سراسر ایران با شماره های 34217402-026 و 34493983-026 تماس حاصل نمایید

کتابهای بک پک کودکان را تا چه سطحی تقویت می کند؟

کتاب‌های Backpack برای کودکان و نوجوانان در هفت سطح (استارتر تا 6) طراحی شده‌اند و به دانش‌آموزان در رده سنی 8 تا 13 سال کمک می‌کنند تا مهارت‌های زبانی خود را بهبود بخشند. این کتاب‌ها شامل تمرینات و تست‌هایی برای تقویت مهارت‌های زبانی مختلف هستند و فعالیت‌های گروهی و بازی‌های آموزشی نیز در آنها وجود دارد. همچنین، برخی از این کتاب‌ها شامل سی‌دی و دی‌وی‌دی هستند که می‌توانند به تقویت مهارت‌های شنیداری و گفتاری کمک کنند. این کتاب‌ها شامل فعالیت‌های متنوع و سرگرم کننده ای هستند.

کتاب‌های Backpack در برخی از سطوح شامل سی‌دی صوتی و دی‌وی‌دی هستند که می‌توانند به تقویت مهارت‌های شنیداری و گفتاری کمک کنند. همچنین، برخی از این کتاب‌ها شامل کتاب کار برای تمرین بیشتر هستند. به طور کلی، کتاب‌های Backpack شامل تمرینات و فعالیت‌های متنوعی هستند که به دانش‌آموزان کمک می‌کنند تا مهارت‌های زبانی خود را بهبود بخشند، از جمله فعالیت‌های شنیداری و خوانداری.

دانلود پی دی اف وفایل صوتی کتاب بک پک 3:

جهت دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از کلاس های آنلاین تخصصی در سراسر ایران با شماره های 34217402-026 و 34493983-026 تماس حاصل نمایید

آیا کتاب های Backpack شامل بازی های آموزشی هستند؟

برخی از کتاب‌های Backpack شامل فایل‌های ویدیویی هستند که شامل بازی‌ها و سرگرمی‌های آموزشی هستند. این فایل‌ها می‌توانند به تقویت مهارت‌های شنیداری و گفتاری کمک کنند و به دانش‌آموزان کمک می‌کنند تا با روش‌های جذاب و شاد زبان انگلیسی را یاد بگیرند. همچنین، کتاب‌های Backpack شامل فعالیت‌های گروهی و بازی‌های آموزشی هستند که به دانش‌آموزان کمک می‌کنند تا با همکاری و تعامل با دیگران، مهارت‌های زبانی خود را بهبود بخشند.

دانلود پی دی اف و فایل صوتی کتاب بک پک 4:

جهت دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از کلاس های آنلاین تخصصی در سراسر ایران با شماره های 34217402-026 و 34493983-026 تماس حاصل نمایید

آیا کتاب های Backpack شامل فعالیت های تقویت مهارت گرامری هستند؟

کتاب‌های Backpack شامل هر دو مهارت گرامری و مکالمه هستند. رویکرد مجموعه کتاب Backpack فراتر از سایر برنامه‌های آموزش زبان است، چرا که آموزش واژگان، گرامر و چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی را در یک مجموعه ادغام کرده است .

همچنین، کتاب‌های Backpack شامل کتاب‌های کار هستند که شامل تمرینات گرامری هستند.

هر چند که برخی از کتاب‌های این مجموعه مکالمه محور هستند، اما به گرامر و نوشتار نیز توجه شده است و تمرینات مربوط به آن‌ها نیز در کتاب‌های Backpack وجود دارد. همچنین، این کتاب‌ها شامل فعالیت‌های شنیداری و تلفظ هستند که به دانش‌آموزان کمک می‌کنند تا مهارت‌های شنیداری و گفتاری خود را بهبود بخشند. به طور کلی، کتاب‌های Backpack شامل تمرینات و فعالیت‌های متنوعی هستند که به دانش‌آموزان کمک می‌کنند تا مهارت‌های زبانی خود را بهبود بخشند، از جمله مهارت‌های گرامری، مکالمه، شنیداری و تلفظ..

دانلود پی دی اف و فایل صوتی کتاب بک پک 5:

جهت دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از کلاس های آنلاین تخصصی در سراسر ایران با شماره های 34217402-026 و 34493983-026 تماس حاصل نمایید

نتیجه:

کتاب‌های Backpack یک مجموعه آموزشی زبان انگلیسی برای کودکان در هفت سطح (استارتر تا 6) هستند.. این کتاب‌ها شامل کتاب‌های دانش‌آموزی، کتاب‌های کار و کتاب‌های معلم هستند که هر کدام شامل تمرینات و فعالیت‌هایی برای تقویت مهارت‌های زبانی مختلف هستند. همچنین، این کتاب‌ها شامل فایل‌های صوتی و لیست لغات هستند که می‌توانند به تقویت مهارت‌های شنیداری و گفتاری کمک کنند. کتاب‌های Backpack به دانش‌آموزان کمک می‌کنند تا مهارت‌های زبانی خود را بهبود بخشند، از جمله مهارت‌های گرامری، مکالمه، شنیداری و تلفظ.

دانلود پی دی اف وفایل صوتی کتاب بک پک 6:

جهت دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از کلاس های آنلاین تخصصی در سراسر ایران با شماره های 34217402-026 و 34493983-026 تماس حاصل نمایید

تجربه ای لذت بخش از یادگیری زبان با ثبت نام در کلاس های آنلاین موسسه حریری 

ارتباط با ما

برای دریافت مشاوره و یا تعیین سطح رایگان فرم را تکمیل کرده و در کوتاه ترین زمان منتظر تماس ما باشید و یا با شماره های آموزشگاه تماس حاصل فرمایید

شماره تماس آموزشگاه صادقی حریری