دوره آیلتس برای زبان آموزانی برگزار می شود که قصد شرکت در آزمون آن را دارند. این آزمون زبان انگلیسی در سراسر جهان قابل استناد است و معتبر می باشد. با دریافت نمره قبولی در این آزمون، می توانید برای کار، تحصیل و زندگی به راحتی به کشورهای انگلیسی زبان مهاجرت کنید. کلمه آیلتس مخفف عبارت international English Language Testing System یعنی سیستم بین المللی سنجش زبان انگلیسی می باشد. در آزمون آیلتس توانایی متقاضیان در چهار مهارت اصلی زبان یعنیListening ، Speaking، Reading و Writing بررسی می شود.

آیلتس در بیشتر از ۱۴۰ کشور در دنیا معتبر بوده و کشورهایی مثل کانادا، ایالات متحده آمریکا، استرالیا، نیوزلند و انگلیس مدرک IELTS را برای پذیرش در دانشگاه های خود به عنوان مدرک اصلی پذیرفته اند. آموزشگاه صادقی حریری، با برگزاری دوره آیلتس شما را برای band score مورد نظرتان آماده خواهد کرد. در کلاس آیلتس در مجموعه ما هر ۴ مهارت اصلی زبان به طور دقیق و مجزا به شما آموزش داده می شود و تمامی تکنیک ها و نکات مربوط به این آزمون به شما تدريس می شود.

چه افرادی می توانند در دوره آماده سازی آزمون آیلتس شرکت کنند؟

افرادی که متقاضی اشتغال و اقامت در خارج از کشور می باشند و دانشجویانی که قصد تحصیل در برترین دانشگاه های انگلیسی زبان را دارند، می توانند در این دوره شرکت کنند. دریافت مدرک زبان انگلیسی که بین المللی و مورد قبول بسیاری از کشور هاست، برای شما این امکان را فراهم می کند تا مهاجرت آسان تری داشته باشید؛ زیرا این مدرک برای اشتغال و تحصیل در بسیاری از کشورها ضروری است. سطح زبان مورد نیاز زبان آموز برای شرکت در دوره آیلتس در آموزشگاه حریری pre-intermediate یا intermediate  می باشد.

نحوه تدریس دوره آیلتس

کلاس های آمادگی آزمون آیلتس در آموزشگاه حریری صادقی به دو صورت دوره آیلتس آنلاین و حضوری با بالاترین کیفیت آموزشی برگزار می شوند. نحوه برگزاری دوره آیلتس نیمه فشرده می باشد و به دو صورت خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می شود. اساتید این دوره از روش های نوین تدریس در هر دو کلاس حضوری و آنلاین استفاده کرده تا تسلط مناسبی بر هر ۴ مهارت به دست آورده و به شما در دریافت نمره مد نظرتان کمک کنند.

دوره آیلتس در آموزشگاه حریری برگزار می شود.

کلاس های آمادگی آزمون آیلتس در آموزشگاه حریری صادقی به دو صورت دوره آیلتس آنلاین و حضوری با بالاترین کیفیت آموزشی برگزار می شوند.

کتاب آموزشی مورد استفاده در کلاس آیلتس کرج (صادقی حریری)

اساتید این دوره در آموزشگاه ما از جزوات آموزشی اختصاصی خود برای تدریس زبان آموزان استفاده کنند که برگرفته از کتاب های قدرتمند مربوط به دوره آیلتس یعنی Improve your skills، Mindset، Collins و… است. جزوات برگرفته شده از این کتاب ها در دو کلاس آنلاین و حضوری مورد استفاده قرار می گیرند.

ویژگی این کتاب ها به صورت زیر می باشد:

این مجموعه کتاب، یکی از منابع پر طرفدار دوره IELTS است که زبان‌آموز را در مهارت‌های مختلف آزمون آیلتس، چیره دست می‌کند. مجموعه Mindset محصول مشترک دانشگاه کمبریج و Cambridge Assessment English است که ۴ سطح زبانی را مطابق استاندارد CEFR از A2 (مبتدی) تا C1 (پیشرفته) در بر می‌گیرد.

این سری کتاب‌ها یکی از منابع آزمون آیلتس آکادمیک هستند.

هر سطح شامل استراتژی های یادگیری، تمرین مهارت‌ها و تمرین های مشابه آزمون اصلی برای کمک به زبان‌آموزان در رسیدن به هدف خود می باشد. ماژول های اطلاعاتی Corpus به زبان‌آموزان کمک می کند تا از اشتباهات متداول دوری کنند.

بررسی ویژگی کتاب های دوره IELTS

ویژگی‌های کلیدی کتاب MINDSET FOR IELTS

 
  • تحت پوشش قرار دادن تمام نیازهای انگلیسی زبان‌آموز
  • فصل‌های موضوع محور که همه ۴ مهارت آیلتس را در بر می‌گیرد.
  • ماژول انتخابی مهارت های آنلاین دانشگاهی، به زبان‌آموزان اعتماد به نفس حضور در کورس دانشگاه می‌دهد.
  • هر فصل، تمرینات آنلاین Speaking, Writing, Listening, Reading، گرامر و Vocabulary بیشتری برای تقویت نقاط ضعف زبان‌آموزان دارد.

ویژگی‌های کلیدی کتاب Improve Your Skills

 

Improve Your Skills for IELTS Macmillan برای متقاضایان دوره IELTS تنظیم شده است. این مجموعه برای اولین بار در فضای مجازی از سایت بزرگ آیلتس مترز منتشر می شود.

مجموعه Improve Your Skills for IELTS Macmillan در قالب سه کتاب تنظیم شده است که به طور دقیق با نام های زیر منتشر شده اند:

  • Improve Your Skills Writing for IELTS
  • Improve Your Skills Reading for IELTS
  • Improve Your Skills Listening and Speaking for IELTS

برای دانلود مجموعه ی کامل کتاب های Improve your skills کلیک کنید.

 

گرفتن آیلتس چقدر زمان می برد؟کتاب های Improve your skills یکی از بهترین مجموعه کتاب ها برای به کارگیری در دوره آیلتس می باشند.

 

کتاب Writing for IELTS از سری کتاب های Improve You Skills است که توسط انتشارات MACMILAN به منظور استفاده خودآموز چاپ شده تا شما را برای نمره‌ی 6 تا 7.5 در مهارت های Writing آزمون آیلتس آماده می سازد.

کتاب Writing for IELTS به 10 فصل تقسیم شده که در هر فصل موضوعات رایج دوره IELTS در آن گنجانده شده است پس احتمال اینکه در روز آزمون آیلتس حداقل با یکی از مطالب پوشش داده شده در داخل کتاب برخورد کنید زیاد است. هر فصل به 3 قسمت Task 1، Task 2 و Practice Test تقسیم میشود که میتوانید علاوه بر جواب دو بخش Task 1 و Task 2، نمونه جواب بخش Practice Test را در انتهای کتاب پیدا کنید.

کتاب Improve Your Skills-Listening and Speaking for IELTS 6.0-7.5 نام کتابی است از انتشارات MACMILAN که به صورت خودآموز شما را برای Speaking و Listening آزمون آیلتس آماده می سازد. این کتاب دارای تمرین های متنوعی از آزمون آیلتس است که در پایان کتاب پاسخ های آن آمده است.

همچنین برای بخش Listening فایل های صوتی به همراه Transcript متن آن نیز ارائه شده است. تعداد صفحات کتاب 122 صفحه می باشد که به صورت موضوعی طبقه بندی شده است. بخش های اصلی این کتاب عبارتند از Exam Listening، Speaking Skills، Listening Skills، Topic Talk . همچنین در طول درس نکات کلیدی دوره IELTS در قالب کادرهای ویژه توضیح داده شده است.

کتاب Improve Your IELTS Reading Skills، یکی از مجموعه های آموزش و تقویت مهارت Reading زبان انگلیسی برای آزمون آیلتس می باشد. این کتاب دارای ۱۰ درس می باشد که دارای موضوعات متعدد و مفیدی است. اکثر زبان آموزان بر این باورند که مهارت Reading و یا همان مهارت خواندن به آموزش و یا تقویت احتیاجی ندارد، اما اینگونه که فکر می کنند، نیست.

زیرا برای تقویت مهارت ریدینگ، باید بر روی تلفظ حروف و لغات و بر روی لهجه کار کنیم و همچنین دایره لغات خود را به گونه ای تقویت کنیم که هنگام خواندن متنی از زبان انگلیسی بتوانیم راجع به موضوع آن متن، کلیتی از متن مورد نظر دریافت کنیم. برای خواندن متن انگلیسی و یا همان “درک مطلب” کافی است که کلیت متن را متوجه شویم، نیازی نیست که جملات را لغت به لغت ترجمه کنیم.

مدت زمان اتمام دوره آیلتس چقدر است؟

در آموزشگاه حریری، ۴ مهارت زبان در دو دسته مجزا Speaking-Writing  و Listening-Reading  در کلاس آیلتس تدریس می شوند. هر یک از گروه های مهارتی در ۱۵ جلسه تدريس می شوند و پس از اتمام ۳۰ جلسه، زبان آموز می تواند در آزمون آیلتس حداقل نمره ۶.۵ را کسب کند. یکی دیگر از دوره های آیلتس کاربردی در آموزشگاه حریری، دوره تکنیک های آیلتس است که در آن نکات مربوط به این آزمون در دو پارت ۱۵ جلسه ای مربوط به مهارت های Speaking-Writing  و Listening-Reading تدریس می شود.

این دوره در افزايش band score آزمون آیلتس تاثیر بسزایی داشته و درصورت شرکت درهر دو پارت کلاس، شما می توانید حداقل نمره ۶.۵ را در آزمون کسب کنید. یکی از مزایای دوره های آمادگی آزمون آیلتس آموزشگاه حریری این است که شما می توانید در دسته ای که به آن تسلط دارید شرکت نکنید و در ۱۵ جلسه مربوط به بخشی که در آن ضعیف تر هستید حضور پیدا کنید.

    گرفتن آیلتس چقدر زمان می برد؟یکی از معتبرترین آزمون های بین المللی زبان انگلیسی، آزمون آیلتس می باشد که مدرک آن در اکثر کشورها مورد پذیرش است.

 

نحوه برگزاری دوره آیلتس آنلاین به چه صورت است؟

دوره آیلتس آنلاین در آموزشگاه ما با استفاده از پلتفرم Big Blue Button  برگزار می شود که با اینترنت ملی نیز قابل استفاده است. این پلتفرم تمامی امکانات لازم جهت برگزاری کلاس ها در سطح استاندارد را داراست. از مزایای کار با این بستر آموزشی، ذخیره فایل ویدیو کلاس پس از ده دقیقه از اتمام آن است و تا دو هفته بر روی سایت آموزشگاه قابل دسترس است و پس از آن به صورت خودکار پاک می شود.

این دوره به صورت زنده برگزار می شود و به صورت ویدیوهای ضبط شده نیست. امکان برقراری ارتباط و اشتراک گذاری فایل های مختلف بین استاد و زبان آموزان وجود دارد و درصورت بروز هرگونه مشکل در کلاس آنلاین، پشتیبان فنی به سرعت آن را برطرف خواهد کرد.

سخن پایانی

دوره آیلتس در آموزشگاه حریری به صورت کاربردی و با استفاده از منابع معتبر و اساتید مجرب برگزار می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر، نشانی این کلاس آیلتس کرج، جهانشهر، بلوار مولانا، ساختمان شاهین، واحد ۱ می باشد. شما می توانید پاسخ سوالات خود را مشاوره آنلاین سایت آموزشگاه ما دریافت کنید.

ارتباط با ما

برای دریافت مشاوره و یا تعیین سطح رایگان فرم را تکمیل کرده و در کوتاه ترین زمان منتظر تماس ما باشید و یا با شماره های آموزشگاه تماس حاصل فرمایید