دوره های آیلتس

آموزش فشرده زبان انگلیسی برای مهاجرت

آموزش فشرده زبان انگلیسی برای مهاجرت چگونه است؟

آموزش فشرده زبان انگلیسی برای مهاجرت چگونه است؟ آموزش زبان فشرده برای مهاجرت چه مدت طول میکشد؟ شرکت در دوره فشرده زبان انگلیسی چه اهمیتی دارد؟ گرفتن مدرک آیلتس چه مدت طول میکشد؟

همه و همه سوالاتی است که اگر رویای مهاجرت را در سر داشته باشید، ذهن شما را درگیر میکند. باتوجه به اینکه امروزه زبان انگلیسی یکی از پرطرفدارترین زبان های بین المللی می باشد و در بسیاری از کشورها به زبان صحبت میکنند، اولین قدم برای مهاجرت، تسلط به زبان انگلیسی و کسب توانایی برقراری ارتباط با افراد بومی کشور مقصد می باشد.

در این مطلب هرآنچه لازم است در رابطه با آموزش فشرده زبان انگلیسی برای مهاجرت بدانید برای شما جمع آوری کرده ایم، پس تا انتها همراه ما بمانید.

آموزش فشرده زبان انگلیسی برای مهاجرت در زمان محدود چگونه است؟

محدودیت زمانی یکی از مهم ترین چالش هایی است که در زمان مهاجرت با آن روبه رو می شوید. از آنجایی که آموزش زبان فشرده برای مهاجرت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، باید یاد بگیرید که چگونه در کمترین زمان ممکن بهترین نتیجه را از مسیر آموزشی خود به دست آورید.

مرحله 1 آموزش فشرده زبان انگلیسی برای مهاجرت : تعیین هدف و اولویت

اولین قدم برای انجام هرکاری که می خواهید به نتیجه مطلوب برسد، تعیین هدف است. برای شروع آموزش زبان به صورت فشرده باید هدف خودتان را از آموزش تعیین کنید.

از آنجایی که یادگیری زبان به قصد مهاجرت می باشد، اولین هدف شما باید یادگیری مهارت مکالمه، خواندن و نوشتن در سطح پایه و مناسب اتفاقات روزمره باشد.

مرحله 2 آموزش فشرده زبان انگلیسی برای مهاجرت : انتخاب منابع آموزشی مناسب

برای آموزش فشرده زبان انگلیسی برای مهاجرت منابع مختلفی وجود دارد.

برای یادگیری زبان انگلیسی راه های متفاوتی وجود دارد که شما باتوجه به شرایط و تمایل خودتان می توانید بهترین را انتخاب کنید. برای آموزش فشرده زبان انگلیسی برای مهاجرت هریک از راه های زیر مناسب است.

مرحله 3 آموزش فشرده زبان انگلیسی برای مهاجرت : تکرار و تمرین

فراموش نکنید که برای تثبیت آموزش ها در ذهنتان نیازمند تمرین و تمرین و تمرین هستید. دراین راه هرموقعیت کوچک یا بزرگی که کسب میکنید باید به تکرار و تمرین آموخته های خود بپردازید و ذهنتان را برای شرایط مختلف آماده کنید.

تماشای فیلم وسریال با زبان اصلی، گوش دادن به موسیقی های مناسب و پادکست ها یکی از بهترین راه هایی است که برای تمرین و تقویت مهارت شنیداری و گفتاری خود می توانید از آنها استفاده کنید.

مرحله 4 آموزش فشرده زبان انگلیسی برای مهاجرت : مکالمه داشته باشید

“روی برگه همه چیز راحته!” مهارت واقعی شما زمانی تقویت می شود که در شرایط و موقعیت های مختلف خودتان را به چالش بکشید و مکالمه فعال داشته باشید. بنابراین در راه آموزش زبان فشرده برای مهاجرت لازم است که از طریق روش های مختلف مانند شرکت در کلاس ها، گروه های مکالمه و … مهارت گفتاری خود را افزایش دهید.

مرحله 5 آموزش فشرده زبان انگلیسی برای مهاجرت : یادگیری لغات

یادگیری لغات و عباراتی که مربوط به مهاجرت، زندگی روزمره، تخصص شما و … می باشد نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر کلمه مناسب نباشد، مکالمه ای هم نیست!

بنابراین برای آموزش فشرده زبان انگلیسی برای مهاجرت لازم است که دایره لغات خود را تقویت کنید. برای این منظور می توانید از فلش کارت های آموزشی استفاده کنید. همچنین مطالعه منابع واقعی مانند روزنامه ها، مقالات و کتاب هایی که به زبان انگلیسی هستند نیز به شما کمک بزرگی میکند.

مرحله 6 آموزش فشرده زبان انگلیسی برای مهاجرت : آزمون

یکی از بهترین راه هایی که به شما کمک میکند پیشرفت و نقاط قوت و ضعف خود را در مسیر یادگیری زبان انگلیسی متوجه شوید، شرکت در آزمون های ارزیابی است. این آزمون ها به صورت خودارزیابی نیز وجود دارد.

آموزش فشرده زبان انگلیسی برای مهاجرت با شرکت در آزمون های شبیه سازی موفق تر است.

از جمله بهترین آزمون های شبیه سازی که می توانید در آنها شرکت کرده و با شرایط و فرمت اصلی آموزن ها آشنا شوید، آزمون ماک آیلتس (Mock IELTS) و آزمون ماک تافل (Mock TOEFL) می باشد. مزایای شرکت در این آزمون ها به شرح زیر است:

  • شرکت در آزمون های شبیه سازی شده یک تجربه واقعی برای شماست که باعث عملکرد بهتر در آزمون اصلی می شود.
  • با کمک این آزمون ها، مهارت های مختلف شما به خوبی ارزیابی شده و پس از آن بهتر می توانید نقاط ضعفتان را برطرف کنید.
  • با شرکت کردن در آزمون های ماک یاد میگیرید که در آزمون های اصلی چگونه بهترین مدیرت زمان را داشته باشید.
  • این آزمون ها سبب افزایش اعتماد به نفس شما برای شرکت در آزمون های اصلی می شود.

نکات طلایی آموزش فشرده زبان انگلیسی برای مهاجرت

نکاتی که در ادامه بازگو می شود براساس گفتار متخصصان در حوزه آموزش زبان بوده و رعایت آنها به هموارتر شدن مسیر یادگیری شما کمک میکند.

  • پیش از شروع به یادگیری زبان، سطح (مبتدی، متوسط و پیشرفته) خودتان را تعیین کنید.
  • منابع آموزشی مختلف را براساس سطح انتخاب کنید.
  • به یک منبع آموزشی اکتفا نکنید. از منابع مختلفی همچون کتاب، فیلم، پادکست و … استفاده کنید.
  • هرچه بیشتر بتوانید با افراد انگلیسی زبان مکالمه کنید برای شما بهتر است!
  • برای آموزش و یادگیری زبان یک برنامه ریزی منظم داشته باشید و روزانه چند ساعت را به آن اختصاص دهید.
  • برای انتخاب آموزشگاه زبان نسبت به به روز بودن استانداردهای آموزشی آن اطمینان حاصل کنید.

کلام پایانی

فراموش نکنید که آموزش فشرده زبان انگلیسی برای مهاجرت نیازمند پشتکار و تمرین مداوم است. حداقل روزانه 2 الی 4 ساعت زمان صرف یادگیری زبان داشته باشید و از اشتباه کردن نترسید! بلکه در این راه از اشتباه های خود درس بگیرید و تلاش بیشتری داشته باشید.

امیدواریم که مطالعه این مطلب برای رسیدن به هدفتان سودمند واقع شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *