دوره های مکالمه

دوره زبان انگلیسی فشرده | آنلاین + حضوری

دوره زبان انگلیسی فشرده چیست؟

دوره زبان انگلیسی فشرده دوره ای است که برخلاف دوره‌ های عادی و ترمیک در طی هفته، تعداد و ساعات جلسات بیشتری دارد و به دلیل تعداد جلسات بیشتر آن، مطالب با سرعت بیشتری آموزش داده می شوند.

در واقع، منظور از فشردگی، کوتاه مدت بودن دوره ی آموزش با استفاده از حداکثر تعداد جلسات درهفته می باشد و از مطالب آموزشی و سرفصل ها، چیزی کسر نمی شود و فقط با سرعت بالاتری آموزش صورت می پذیرد.

اگر شما به اندازه مدت زمان کلاس ها وقت بگذارید و تمرین کنید، پیشرفت بسیار زیادی نسبت به کلاس های عادی خواهید داشت. در ادامه همراه ما باشید، تا در مورد مزایای این کلاس ها، کتاب های مناسب این دوره و شرایط کلی آن آشنا شوید و تصمیم بگیرید که این دوره مناسب شما هست یا نه؟!

مزایای شرکت در دوره زبان انگلیسی فشرده

در آموزشگاه زبان صادقی حریری این دوره، سبب تقویت مکالمه عمومی شما می شود و شما را برای شرکت در آزمون های آیلتس، آماده می کند. یکی از مزیت های دوره فشرده مکالمه زبان انگلیسی، این است که در کوتاه ترین زمان ممکن، شما را با مجموعه ای از لغات، گرامر و مطالب لازم، جهت ارتقا مهارت های گفتاری و شنیداری، آشنا میکند.

به شما کمک می کند تا در مدت زمان کوتاهی، بیشترین بازدهی را داشته باشید. این دوره نسبت به دوره مکالمه زبان انگلیسی، خیلی سریع تر به آموزش مکالمه می پردازد و شما در مدت زمان کوتاه تری به اوج سطح زبان عمومی خود می رسید.

دوره زبان انگلیسی فشرده تعداد جلسات بیشتری در هفته دارد.

از مزایای دوره فشرده مکالمه زبان انگلیسی، غرق شدن هرچه بیشتر شما با زبان انگلیسی است.

از مزایای دیگر شرکت در دوره فشرده مکالمه زبان انگلیسی، غرق شدن هرچه بیشتر شما با زبان انگلیسی است و شما بیشتر در معرض مکالمه، تمرین روزانه و لغات جدید، قرار می گیرید.

این درگیری بیشتر نسبت به کلاس های عادی و ترمیک در روند یادگیری شما بسیار تاثیر گذار است؛ و چون آموزش با سرعت زیادی رو به جلوست، خود را با روند آموزشی هماهنگ کرده و عقب نشینی نخواهید کرد.

دوره فشرده مکالمه برای چه کسانی مناسب است؟

  • دوره آموزش فشرده زبان انگلیسی برای مهاجرت افراد، به یک کشور خارجی به قصد اشتغال، تحصیل، زندگی و… که مدت زمان کمی برای یادگیری زبان دارند.
  • برای افرادی که سطح زبان معمولی دارند و بدون توجه به هزینه ها، قصد دارند در مدت زمان کوتاهی سطح زبان خود را بالا ببرند.
  • برای افرادی که قصد شرکت در آزمون های IELTS و TOFEL را دارند، اما وقت کافی برای شرکت در کلاس های ترمیک PRE-IELTS را ندارند.
  • برای افرادی که زمان کافی برای مطالعه بیشتر خارج از کلاس دارند.
  • برای افرادی که سفرهای خارج از کشور زیادی دارند؛ و می خواهند طی مدت زمان کوتاه تری به سطح مکالمه قابل قبولی برسند؛ تا در سفر های خود به راحتی ارتباط برقرار کنند.
  • برای افرادی که برای مدتی از زبان انگلیسی فاصله گرفته اند و با شرکت در یک دوره فشرده، قصد دارند این فاصله راجبران کنند.

دوره فشرده زبان انگلیسی چقدر طول میکشد؟

در آموزشگاه زبان صادقی حریری که یکی از بهترین برگزار کننده گان دوره آموزش فشرده زبان انگلیسی در کرج است، کلاس ها به صورت دو جلسه ی ۹۰ دقیقه ای در هفته، برگزار می شود.

در این دوره در هر ۲۵ جلسه، ۱۰ درس تدریس می شود و در مدت دو و نیم ماه، یک کتاب به اتمام می رسد. زبان آموزان می توانند به صورت سه تا چهار نفره در این کلاس ها شرکت کنند؛ که این کلاس ها هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین، برگزار می شود.

چه کتاب هایی در دوره فشرده مکالمه زبان انگلیسی تدریس می شود؟

در آموزشگاه ما، مجموعه کتاب هایQ skills for success listening  and  speaking  تدریس می شود؛ که در شش سطح، از کتاب  introduction برای سطح مبتدی، آموزش داده می شود و پس از اتمام کتابQ skills 1   و Q skills 2  زبان آموز به سطح Pre-intermediate  یا A2  زبان انگلیسی می رسد. پس از پایان کتاب Q skills 3 و Q skills 4 سطح intermediate یا B1 زبان آموز تکمیل می گردد. همچنین پس از اتمام کتاب Q skills 5 سطح آن به Advanced یا C1 می رسد.

البته باید توجه داشت که دستیابی به این سطوح از زبان، به فرایند یادگیری زبان آموزان در زمینه های vocabulary ،grammar   وpart of speech  (اجزای کلام) بستگی دارد. زبان آموزان می توانند بعد از اتمام کتاب Q skills 2 در دوره های آموزشی برای آماده سازی آزمون IELTS  وPRE-IELTS   شرکت کنند و به دلیل این که در دوره ی فشرده، مهارت گفتاری و شنیداری آن ها تقویت شده است با تقویت مهارت نوشتاری و خواندن در دوره IELTS، درآزمون آن شرکت کنند.

آموزشگاه ما تنها آموزشگاه زبان در کرج است که برگزار کننده انواع دوره مکالمه با استفاده از کتاب های Q skills می باشد.

هزینه دوره زبان انگلیسی فشرده متفاوت است.

مشکلات خودآموزی با کتاب، بسیار زیاد است و یادگیری مطالب آن ها، زمان بر می باشد.

استفاده از این کتاب ها، برای آموزش فشرده زبان انگلیسی به صورت رایگان، بسیار مناسب است؛ اما باید بدانید مشکلات خودآموزی با کتاب، بسیار زیاد است و یادگیری مطالب آن ها، زمان بر می باشد، علاوه بر این، نبود آموزش های گفتاری سبب دلسرد شدن زبان اموزان از زبان انگلیسی می گردد و بهتر است برای آموزش بهتر و هدفمند تر در کلاس های آموزشی، شرکت کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد این مجموعه کتاب می توانید مقاله بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان را مطالعه نمایید؛ همچنین می توانید این مجموعه کتاب را به صورت رایگان از وب سایت ما، دانلود نمایید.

 دوره های آموزش زبان انگلیسی فشرده آنلاین به چه صورت می باشد؟

کلاس های فشرده آنلاین آموزشگاه زبان صادقی حریری، همانند کلاس های فشرده حضوری ، در دو جلسه ی ۹۰ دقیقه ای در هفته برگزار می شود.

آموزش های آنلاین از طریق پلتفرم Big blue button، ارائه می گردد؛ که یک سرور قدرتمند با کاربری ساده است و بر روی وب سایت آموزشگاه، قرار دارد و از اینترنت ملی نیز، پشتیبانی می کند.

تمامی جلسات در این پلتفرم ضبط شده و ده دقیقه بعد از اتمام کلاس به مدت زمان دو هفته، بر روی سایت قرار می گیرد. زبان اموز میتواند در صورت عدم در شرکت در جلسات یا مرور دوباره اموزش های کلاس از لینک های ضبط شده استفاده نماید.

برای هر کلاس یک گروه در اپلیکیشن WhatsApp  ایجاد می شود که فایل های اموزشی هر جلسه، برای دانش آموزان ارسال می گردد. مزیت دوره آنلاین نسبت به دوره حضوری این است که آموزش فشرده زبان انگلیسی در خانه، محل کار، اتوبوس و… به راحتی در دسترس شما قرار می گیرد و محدویتی از لحاظ مکان و زمان برای شما وجود ندارد.

شهریه شرکت در این دوره چقدر است؟

آموزشگاه های مختلف، برای این دوره های آموزشی نرخ های متفاوتی را در نظر می گیرند. در آموزشگاه زبان صادقی حریری، هزینه این کلاس ها، مطابق با تعرفه آموزش و پرورش می باشد. برای اطلاع بیشتر دراین مورد، می توانید با شماره های  342171402-026 و 34493983-026 تماس بگیرید.

کلام آخر

در این مقاله، همه اطلاعات مربوط به دوره فشرده آموزش زبان انگلیسی را برای شما شرح دادیم ودرباره سطح زبان انگلیسی  پس اتمام هر کتاب را طبق استاندارد CEFR صحبت کردیم تا به افزایش آگاهی شما از این دوره، کمک کرده باشیم.

یک دوره فشرده ممکن است در مدت کوتاهی سطح زبان شما را ارتقا بخشد، اما بدون تمرین و ممارست، این اتفاق هرگز ممکن نیست. شما می توانید برای مشاوره و تعیین سطح آنلاین، برای شرکت در دوره های آموزشی آموزشگاه صادقی حریری به سایت ما مراجعه نمایید.

همچنین میتوانید مقالات بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی و برای یادگیری زبان انگلیسی از کجا شروع کنیم؟ را نیز مطالعه نمایید.

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.