بهترین کوکتل ها

محبوب ترین کوکتل ها

 به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید، تا از نظر گرافیکی نشانگر چگونگی نوع و اندازه فونت و ظاهر متن باشد. 

کوکتیل مرکب

آه آهنگ خوب چهار عالی است

ویسکی شکر

دارای طعم بینظیری است 

ویسکی آبلیمو

ارزش امتحان کردن را دارد 

شکرو آب لیمو

یکبار امتحان  آن را کنید 

راههای موثر

ما ویسکی خود را درست می کنیم
فقط با مواد تشکیل دهنده واقعی

این خیلی بد نیست ، کپی ساختگی برای نجات وجود دارد. اما بدتر اینکه ، اگر ماهی در قوطی قرار نگیرد ، پا برای بوت بزرگ باشد چه می کنید؟ یا به کوچک؟ به جملات کوتاه ، به بسیاری از عناوین ، تصاویر پیشنهادی.

فقط طبیعی است

ویسکی های ایرلندی
عصر خود را تزئین کنید

 معمولا طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند تا صرفا به مشتری یا صاحب کار خود نشان دهند که صفحه طراحی یا صفحه بندی شده بعد از اینکه متن در آن قرار گیرد چگونه به نظر می‌رسد و قلم‌ها و اندازه‌بندی‌ها چگونه در نظر گرفته شده‌است.

135+

بسیاری از بسته های انتشار دسک تاپ.

645

نسخه های مختلف تکامل یافته اند.

1420

بر خلاف باور عموم.

342+

همراه با یک مدل انگشت شماری.

خودت را انتخاب کن

محصولات ویژه

وقتی صحبت از کنترل صدها مقاله ، صفحات محصول برای فروشگاه های وب یا نمایه های کاربران در شبکه های اجتماعی است ، همه آنها به طور بالقوه با اندازه های مختلف.

اشتراک گذاری اخبار

مقالات جدید ما

عناصر همه چیز ممکن است خراب شود ، طرح های توافق شده می تواند عواقب ناخواسته ای داشته باشد و بسیار متفاوت از آنچه انتظار می رود به نظر برسد ، حل یک مسئله کاملاً است.

تماس با ما

فرم تماس با ما