دوره های مکالمه

6 راه موثر در یادگیری زبان انگلیسی

هنگام یادگیری زبان انگلیسی ، مهم است که انگیزه خود را بالا نگه دارید. مانند هر وظیفه ای ، ممکن است مواقعی وجود داشته باشد که این کار کمی سخت تر می شود ، بنابراین روش های خود را تغییر دهید و از اشتباه کردن نترسید ، هرسطحی که می خواهیدباشید

ما در دوره های مکالمه ی زبان انگلیسی روشهای منحصر به فردی برای آموزش زبان انگلیسی ارائه می کنیم که به شما در این مسیر کمک شایانی خواهد کرد. در این مطلب ، ما چند روش آسان برای یادگیری زبان انگلیسی پیشنهاد می کنیم که می توانید در هر زمان در خانه ، محل کار یا در حال حرکت امتحان کنید. چرا امروز آنها را امتحان نمی کنید؟ خود را با زبان انگلیسی احاطه کنید و در عین لذت بردن همزمان ، بهبود اعتماد به نفس و مهارت های خود را مشاهده خواهید کرد…

 

 

1. آموزش لغات انگلیسی با دوستان

Scrabble یک بازی رومیزی کلاسیک است که در آن بازیکنان ، از حروف تصادفی کلماتی با معنا و مفهوم را می سازند. این یک روش فوق العاده برای تقویت واژگان انگلیسی شما است ، همچنین یک نسخه Scrabble Junior برای مبتدیان وجود دارد. بازی Scrabble شما را به چالش می کشد که واقعاً به انگلیسی فکر کنید زیرا سعی می کنید کلمات متفاوتی را با استفاده از مجموعه حروف خود بیابید.
اگر در کلاس انگلیسی شرکت می کنید ، بازی رومیزی بخرید و همکلاسی های خود را دعوت کنید تا با شما بازی کنند. و اگر در دوره های انلاین شرکت میکنید می توانید همین بازی را به صورت آنلاین با دوستان خود انجام دهید.

 

2. موسیقی را به فرایند یادگیری خود اضافه کنید

آهنگ مورد علاقه شما نه تنها ذهن شما را بیدار می کند و روحیه مثبتی برای یادگیری زبان انگلیسی در شما ایجاد می کند ، بلکه اشعار می توانند به شما در گسترش مهارت های شما کمک کنند. تحقیقات نشان می دهد که چگونه موسیقی می تواند به زبان آموزان در یادگیری گرامر و واژگان و بهبود املا کمک کند.
آهنگها تقریباً شامل بسیاری از واژگان و عبارات مفید هستند. و از آنجا که مخاطبان مورد نظر گویندگان ، بومی هستند ، جدیدترین آهنگها شامل زبان به روز و محاوره است. اگر موسیقی مناسب را انتخاب کنید ، زبان مورد استفاده در آهنگ ها قابل استفاده در مسایل روزمره است. موسیقی همچنین توانایی شگفت انگیزی در ذهن ما دارد ، بنابراین می تواند به شما کمک کند کلمات جدید انگلیسی خود را به خاطر بسپارید.

 

3. تمرین و تمرین و تمرین

برای حفظ کلمات جدید انگلیسی به حافظه ، استفاده از آنها مهم است. یک دفترچه از کلمات جدید یاد گرفته شده داشته باشید و سعی کنید از آنها در سه جمله مختلف استفاده کنید. جملات خود را بنویسید و آنها را با صدای بلند بیان کنید. تکرار به شما کمک می کند تا کلمه را به خاطر بسپارید ، و کاربردهای مختلف این کلمه به گسترش بانک واژگان شما کمک می کند. به یاد داشته باشید ، برداشتن قدم های کوچک به شما در رسیدن به هدف کمک می کند.

 

4. به انجمن های آنلاین زبان انگلیسی بپیوندید

نکته اصلی این است که به انجمن هایی برای موضوعات مورد علاقه خود بپیوندید ، بنابراین ، چه عکاسی ، فیلم ، مسافرت یا آشپزی ، علاقه خود را با سایر همفکران خود به زبان انگلیسی مطرح کنید.
می توانید با پاسخ دادن به سوالات دیگران ، فعالانه در انجمن شرکت کنید – یا سوالات خود را ارسال کنید و با سایر اعضا که به شما پاسخ می دهند گفتگو کنید.

 

5. غرق در زبان انگلیسی شوید.

یکی از موثرترین و آسانترین روشهای یادگیری زبان انگلیسی این است که خود را کاملاً در این زبان غرق کنید. یک ایستگاه رادیویی انگلیسی زبان برای گوش دادن ، تماشای فیلم یا برنامه تلویزیونی انگلیسی زبان پیدا کنید یا اطرافیان خود را با افرادی که به زبان انگلیسی صحبت می کنند احاطه کنید. به مکالمات در رستوران ها ، اتوبوس یا مغازه ها با دقت گوش دهید و سعی کنید کاربرد روزمره این زبان را انتخاب کنید. این نه تنها به مهارت شنیداری شما کمک می کند ، بلکه می توانید سعی کنید کلمات را خودتان برای خودتان بازگو کنید تا مهارت های گفتاری شما هم ارتقا یابد. با استفاده از فناوری و برنامه های مدرن ، این کار را می توان تقریباً در هر مکانی انجام داد.

 

6. برای یادبگیری بهتر ، بخوانید

باید هرچه بیشتر سعی کنید تا متن بخوانید. هرچه بیشتر متن انگلیسی را برای خود یا با صدای بلند بخوانید ، اعتماد به نفس بیشتری خواهید داشت. در ابتدا با تمرین در خانه شروع کنید ، سپس به خواندن در حضور مخاطبان بپردازید و از آنها بازخورد بخواهید. البته خواندن داستانهای فوق العاده نیز لذت بخش است.
برخی دیگر گوش دادن و خواندن متن را به عنوان راهی عالی برای تقویت فرایند یادگیری توصیه می کنند. برای این فرایند نرم افزارها و اپلیکیشن های بسیاری وجود دارد که می توان از آن ها برای سهولت در فرایند یادگیری زبان انگلیسی استفاده کرد که در اینده به توضیح و معرفی هریک از آن ها نیز خواهیم پرداخت.

 

دوره های مکالمه زبان انگلیسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.