دوره های مکالمه

معرفی بهترین فیلم کمدی انگلیسی برای تقویت زبان

تماشای فیلم کمدی انگلیسی برای تقویت زبان مفید است.

فیلم کمدی انگلیسی برای تقویت زبان چه تاثیری دارد؟ باتوجه به اینکه این روزها تمایل افراد در سنین مختلف به یادگیری زبان انگلیسی افزایش یافته است، لازم است بدانید که برای یادگیری هرچه بهتر زبان علاوه بر شرکت در دوره فشرده زبان انگلیسی و کلاس مکالمه زبان انگلیسی نباید از تماشای فیلم انگلیسی برای تقویت زبان نوجوانان، تماشای فیلم کمدی انگلیسی برای تقویت زبان و همچنین گوش دادن به بهترین پادکست آموزش زبان انگليسي غافل شوید.

شما به راحتی می توانید مسیر یادگیری زبان انگلیسی را با تماشای فیلم های کمدی به یک مسیر شاد و لذت بخش تبدیل کنید. تماشای هرچه بیشتر فیلم های زبان اصلی به تقویت مهارت شما برای گوش دادن و مکالمه کردن کمک میکند. در این مطلب به معرفی انواع بهترین فیلم کمدی انگلیسی برای تقویت زبان می پردازیم، پس تا انتها همراه ما بمانید.

تماشای فیلم کمدی انگلیسی برای تقویت زبان چه مزایایی دارد؟

  • تماشای فیلم های زبان اصلی به شما کمک میکند که هرچه بیشتر بتوانید احساسات خود را درون کلمات بروز دهید و در مواقع لزوم لحن و آوای صدای خود را تغییر دهید.
  • یادگیری تلفظ صحیح کلمات به صورت عامیانه و رایج با کمک تماشای فیلم کمدی انگلیسی برای تقویت زبان امکان پذیر است.
  • کلمات و اصطلاحاتی که به صورت طنز در فیلم ها بیان می شوند به خوبی در ذهنتان ماندگار خواهد شد.
  • زبان انگلیسی نیز همانند زبان فارسی دارای لهجه های متفاوتی است. با تماشای فیلم کمدی انگلیسی برای تقویت زبان به خوبی با لهجه های مختلف آشنا شده و مهارت شنیداری شما افزایش می یابد.
  • تماشای فیلم های متعدد و مختلف به شما کمک میکند که به خوبی با فرهنگ کشورهای انگلیسی زبان آشنا شوید.

برای تماشای فیلم کمدی انگلیسی برای تقویت زبان چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

پیش از معرفی بهترین فیلم هایی که برای تقویت زبان می توانید از آنها کمک بگیرید، لازم است با شیوه صحیح تماشای آنها آشنا شوید. رعایت نکات زیر به موفقیت هرچه بیشتر شما در یادگیری زبان انگلیسی کمک میکند:

  • فیلم ها حداقل دو بار تماشا کنید. بار اول با با زیرنویس انگلیسی و بار دوم بدون زیرنویس.
  • اگر مبتدی هستید برای اولین بار فیلم را با زیرنویس فارسی ببینید و بار دوم با زیرنویس انگلیسی.
  • از کلمات و جملاتی که بیشتر از باقی تکرار می شوند یادداشت برداری کنید و معنی هرکدام را که نمی دانید جستجو کنید.
  • برای تسلط بیشترتان بر نحوه تلفظ کلمات، برخی قسمت های فیلم را نگه دارید و سعی کنید همان جمله را همانند بازیگر فیلم با صدای بلند ادا کنید.
  • برای شروع فیلم های ساده و قدیمی تر را تماشا کنید. زیرا سرعت مکالمه در این فیلم ها کمتر بوده و شما بهتر متوجه آنها خواهید شد.

معرفی 10 فیلم کمدی انگلیسی برای تقویت زبان : سطح مبتدی

اگر به تازگی زبان آموزی را شروع کرده اید به شما توصیه می کنیم با تماشای فیلم های زیر شروع کنید:

1. فیلم کمدی Four Weddings and a Funeral

Four Weddings and a Funeral از انواع فیلم کمدی انگلیسی برای تقویت زبان است.

اولین فیلم کمدی انگلیسی برای تقویت زبان که به شما پیشنهاد می کنیم، فیلم “چهار عروسی و یک تشییع جناره” است. این فیلم از طنز زیبای بریتانیایی برخوردار است و شما را جذب خواهد کرد/

2. فیلم کمدی و عاشقانه Days of Summer 500

این فیلم که در سال 2009 ساخته شده است، دیالوگ های ساده و قابل درکی دارد به همین دلیل یک انتخاب عالی برای سطح مبتدی است. داستان این فیلم حول وقایعی است که برای 2 جوان که یک تابستان را باهم میگذارنند، اتفاق می افتد.

3. فیلم کمدی انگلیسی برای تقویت زبان The Big Sick

از آنجایی که دو شخصیت اصلی فیلم بیمار بزرگ، پاکستانی و آمریکایی هستند، دیالوگ های آهسته، ساده و روانی در آن به کار رفته است که برای سطح مبتدی به خوبی قابل درک می باشد.

4. فیلم طنز Bad Trip

یکی از بهترین فیلم های کمدی است که به خوبی می تواند تعامل واقعی روزمره مردم با یکدیگر در کشورهای انگلیسی زبان را به شما نشان دهد. داستان این فیلم مربوط به دو دوست است که با وجود دوربین مخفی با مردم مختلف شوخی های جالبی میکنند و از واکنش آنها فیلم میگیرند.

Bad Trip از انواع فیلم کمدی انگلیسی برای تقویت زبان است.

5. فیلم 21 Jump Street

داستان این فیلم جذاب حول وقایعی است که برای دو پلیش مخفی اتفاق می افتد که به دلیل ظاهر جوانی که دارند برای انجام یک عملیات باید مانند دو دانش آموز به دبیرستان بروند.

6. فیلم کمدی انگلیسی برای تقویت زبان Take the Money and Run

فیلم کمدی “پول را بگیر و فرار کن” در رابطه با مرد جوانی به نام ویرجیل استارکول است که سارق بانک می باشد، اما در این راه موفق نیست!

7. فیلم The Man With Two Brains

فیلم کمدی “مردی با دو مغز” یکی از کمدی های جذاب و پرطرفدار دهه 90 است. محتوای جلب این فیلم به شما کمک میکند به خوبی جملات آن را درک کرده و زبان خود را تقویت کنید.

8. انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse

کمتر کسی را می توان یافت که با مرد عنکبوتی و داستان های آن آشنا نباشد. این نسخه از مرد عنکبوتی دارای دیالوگ های طنز و عامیانه ایست که در کنار هیجان انگیز بودن انیمیشن به یادگیری شما نیز کمک میکند.

Spider-Man از انواع فیلم کمدی انگلیسی برای تقویت زبان است.

9. فیلم کمدی Sons of the Desert

بدون شک دو اسطوره طنز “لورل و هاردی” را همگی می شناسید. فیلم طنز “پسران صحرا” یکی از برترین آثار آنهاست که به روایت فرار آنها از دست همسران سلطه گرشان و اتفاقاتی که در این راه برای آنها رخ می دهد، می پردازد.

10. فیلم عاشقانه و کمدی La La Land

این فیلم زیبا در سال 2016 ساخته شده و داستان دو هنرمند را روایت میکند که در پی یک ملاقات عاشق یکدیگر می شوند. دیالوگ های طنز و جالب در کنار آهنگ های زیبا و آرامی که در این فیلم وجود دارد به تقویت زبان افراد مبتدی کمک بزرگی میکند.

معرفی 5 فیلم کمدی انگلیسی برای تقویت زبان : سطح متوسط

1. فیلم کمدی The Break-up

این فیلم در رابطه با اتفاقاتی است که برای یک زوج پس از ازدواج و جدایی آنها رخ میدهد. از آنجایی که دیالوگ های عامیانه زیادی در فیلم “جدایی” وجود دارد به تقویت زبان شما در سطح متوسط کمک خواهد کرد.

2. فیلم طنز Forrest Gump

سیر داستانی این فیلم درباره بیان خاطرات شخصیت اصلی یعنی “فارست گامپ” است. فارست گامپ که راوی داستان است به دلیل مشکلات ذهنی دیالوگ های خود را بسیار آرام و روام با زبان عامیانه آمریکایی بیان میکند.

Forrest Gump از انواع فیلم کمدی انگلیسی برای تقویت زبان است.

3. فیلم کمدی انگلیسی برای تقویت زبان Mean Girls

داستان فیلم ” دختران بدجنس ” در رابطه با اتفاقاتی است که برای شخصیت اصلی داستان می افتد، زمانیکه از یک مدرسه در آفریکا به یک مدرسه در آمریکا منتقل می شود و در آنجا به دنبال کسب محبوبیت است.

4. فیلم The Mask

کمدی “ماسک” یکی از معروف ترین کمدی های دهه 90 می باشد که دارای دیالوگ ها و صحمه های طنز زیادی است. داستان حول محور مردی است که با زدن یک ماسک تغییر میکند و کارهای خارق العاده ای می تواند انجام دهد.

این فیلم دیالوگ های روانی دارد ولی برای درک آنها باید با معانی برخی لغات آشنا بود به همین دلیل یکی از فیلم های مناسب برای سطح متوسط است.

5. فیلم کمدی Pirates of the Caribbean

اکثر شما حداقل یک بار نام مجموعه فیلم های “دزدان دریایی کارائیب” را شنیده اید. این مجموعه فیلم علاوه بر داشتن سیر داستانی جذاب به دلیل وجود لهجه های مختلف و به کارگیری زبان عامیانه یکی از انواع بهترین فیلم کمدی برای تقویت زبان سطح متوسط می باشد.

معرفی 7 فیلم کمدی انگلیسی برای تقویت زبان : سطح پیشرفته

اگر در سطح پیشرفته یادگیری زبان انگلیسی قرار داشته باشید، فیلم های زیادی را می توانید برای کسب مهارت بیشتر تماشا کنید. در ادامه تعدادی از بهترین های این سطح را به شما معرفی خواهیم کرد.

1. فیلم طنز Meet the Parents

داستان این فیلم در رابطه با اولین دیدار شخصیت اصلی ” گرگ فاکر ” با خانواده همسرش است که سرشار از اتفاقات طنز می باشد، چراکه پدر همسر او یک عضو سایق سازمان سیا است و دستگاه دروغ سنج دارد!

Meet the Parents از انواع فیلم کمدی انگلیسی برای تقویت زبان است.

2. فیلم The Menu

فیلم “منو” روایت اتفاقاتی است که برای یک زوج جوان رخ میدهد که در طی سفر به یک جزیره دور افتاده با یک آشپز حرفه ای و شگفت انگیز آشنا می شوند.

3. فیلم Best in Show

فیلم Best in Show یکی از بهترین فیلم هایی است که برای آشنایی با ملیت ها و لهجه های مختلف می توانید تماشا کنید. این فیلم روایت داستان شرکت کنندگان زیادی است که برای برگزاری مسابقه ای بزرگ از سراسر آمریکا جمع شده اند.

4. فیلم کمدی انگلیسی برای تقویت زبان  Force Majeure

این فیلم زیبا که دارای ژانر درام/کمدی می باشد در رابطه با مردی به نام توماس است که برای گذراندن تعطیلات تابستانی بدون خانواده اش به کوه های آلپ می رود و در آنجا با بهمن روبه رو می شود.

5. فیلم کمدی Ghostbusters

فیلم کمدی “شکارچیان ارواح” در رابطه با سه روانشناس اخراجی از دانشگاه است که تصمیم می گیرند به کمک افرادی بروند که ارواح به آنها حمله کرده است.

6. فیلم Coming to America

فیلم “آمدن به آمریکا” با بازی کمدین بزرگ “ادی مورفین” در نقش شاهزاده ایست که از آفریقا برای یافتن یک همسر مناسب به آمریکا آمده است.

7. فیلم بالا بردن آریزونا Raising Arizona

یکی از بهترین فیلم هایی که با دیالوگ های سنگین و گیج کننده ای که دارد برای تقویت مهارت زبان آموزان سطح پیشرفته مناسب است، فیلم “بالا بردن آریزونا” می باشد. این فیلم در رابطه با زوجی است که تصمیم می گیرند یکی از بچه های یک خانواده 5 قلو را به فرزندی قبول کنند.

کلام پایانی

بدون شک تعداد فیلم هایی که شما می توانید برای تقویت مهارت شنیداری و مکالمه زبان انگلیسی تماشا کنید بسیار بیشتر از مواردی است که در این مطلب به آنها اشاره کرده ایم. اما قطعا این لیست از فیلم ها برای شروع شما کافیست!

فراموش نکنید که تماشای فیلم یکی از بهترین راه های آموزش زبان انگلیسی از پایه برای بزرگسالان و نوجوانان می باشد. امیدواریم که این مطلب برای شما سودمند واقع شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *