دوره مکالمه زبان انگلیسی (بحث آزاد ) آموزشگاه صادقی حریری

این دوره ها که هم اکنون به صورت آنلاین و حضوری در حال برگزاری می باشند در طی مدت زمان کوتاهی محبوبیت بسیاری پیدا کرده است. این دوره ها مهارت speaking شما را با سرعت بالایی بهبود می بخشد. ویژگی های برجسته ی دوره های مکالمه شامل :

تعداد محدود زبان آموزان در هر کلاس مدت زمان بیشتری را به هر فرد برای صحبت کردن به زبان انگلیسی اختصاص داده و تبادل اطلاعات و نقطه نظرهای شخصی را تسهیل می بخشد.
این دوره ها هم اکنون به صورت کلاسهای خصوصی،  نیمه خصوصی دو نفره و کلاسهای گروهی ۶ نفره در حال برگزاری می باشند.

کتاب های لغت Oxford Word Skills که در سه سطح مبتدی ، متوسط و پیشرفته طراحی شده اند و مرجع بسیار معتبری برای افزایش دامنه لغات زبان آموزان می باشند ،در کنار کتاب های Speaking به صورت اجباری برای هر سطح تدریس می شوند.

کتاب های مرجع در این دوره ، کتاب های Q skills for success بوده و زبان آموز علاوه بر یادگیری لغت با collocation های مرتبط به موضوع هر درس آشنا می شود. درپایان هردرس زبان آموز قادر خواهد بود درمورد موضوع کارشده بمدت ۲ دقیقه صحبت کند و collocation های مناسب را بطور صحیح استفاده کند.

در کنار کتاب های لغت و Speaking نکات گرامری ضروری برای هر سطح توسط اساتید تدریس شده و تمرین های کاربردی مرتبط با هر نکته ی گرامری در کلاس ها مورد بحث و بررسی قرار می گیرند.

بنابراین با توجه به موارد فوق ، زبان آموزان قادر خواهند بود که در صورت تمایل بعد از چندین ترم شرکت در دوره های مکالمه آموزشگاه صادقی حریری به کلاس های PRE-IELTS و یا IELTS این آموزشگاه ملحق شوند.

ارتباط با ما

برای دریافت مشاوره و یا تعیین سطح رایگان فرم را تکمیل کرده و در کوتاه ترین زمان منتظر تماس ما باشید و یا با شماره های آموزشگاه تماس حاصل فرمایید