دوره مکالمه زبان انگلیسی (بحث آزاد ) آموزشگاه صادقی حریری

این دوره ها که هم اکنون به صورت آنلاین و حضوری در حال برگزاری می باشند در طی مدت زمان کوتاهی محبوبیت بسیاری پیدا کرده است. این دوره ها مهارت speaking شما را با سرعت بالایی بهبود می بخشد. ویژگی های برجسته ی دوره های مکالمه شامل :

تعداد محدود زبان آموزان در هر کلاس مدت زمان بیشتری را به هر فرد برای صحبت کردن به زبان انگلیسی اختصاص داده و تبادل اطلاعات و نقطه نظرهای شخصی را تسهیل می بخشد.
این دوره ها هم اکنون به صورت کلاسهای خصوصی،  نیمه خصوصی دو نفره و کلاسهای گروهی ۶ نفره در حال برگزاری می باشند.

کتاب های لغت Oxford Word Skills که در سه سطح مبتدی ، متوسط و پیشرفته طراحی شده اند و مرجع بسیار معتبری برای افزایش دامنه لغات زبان آموزان می باشند ،در کنار کتاب های Speaking به صورت اجباری برای هر سطح تدریس می شوند.

کتاب های مرجع در این دوره ، کتاب های Q skills for success بوده و زبان آموز علاوه بر یادگیری لغت با collocation های مرتبط به موضوع هر درس آشنا می شود. درپایان هردرس زبان آموز قادر خواهد بود درمورد موضوع کارشده بمدت ۲ دقیقه صحبت کند و collocation های مناسب را بطور صحیح استفاده کند.

در کنار کتاب های لغت و Speaking نکات گرامری ضروری برای هر سطح توسط اساتید تدریس شده و تمرین های کاربردی مرتبط با هر نکته ی گرامری در کلاس ها مورد بحث و بررسی قرار می گیرند.

بنابراین با توجه به موارد فوق ، زبان آموزان قادر خواهند بود که در صورت تمایل بعد از چندین ترم شرکت در دوره های مکالمه آموزشگاه صادقی حریری به کلاس های PRE-IELTS و یا IELTS این آموزشگاه ملحق شوند.

دوره مکالمه زبان انگلیسی به عنوان یکی از مهم ترین دوره ها درآموزشگاه های زبان انگلیسی، برگزار می شود. برای هرگونه ارتباط با افرادی که انگلیسی زبان هستند یا برای ارتباطات بین المللی ، نیاز دارید که به مکالمه زبان انگلیسی، ‌تسلط داشته باشید.

در واقع هدف اکثر کسانی که در پی یادگیری زبان انگلیسی هستند هم این است که مکالمه ای روان، برای برقراری ارتباط با دیگران داشته باشند. البته فراگیری مکالمه زبان انگلیسی به پیش نیازهایی مانند گرامر و دایره لغات نیازمند است.

در ادامه، به بررسی دوره مکالمه زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان صادقی حریری، که جز بهترین برگزار کننده گان کلاس مکالمه زبان در کرج است، می پردازیم و کتاب های مناسب این دوره را به شما معرفی می نماییم.

دوره مکالمه زبان انگلیسی در آموزشگاه صادقی حریری

اگر قصد شرکت در دوره ی مکالمه زبان انگلیسی را دارید، یکی از اولین اقدامات، آشنایی با روش ها و متد آموزشگاهی است که قصد یادگیری زبان انگلیسی در آن را دارید. آگاهی از روش تدریس اساتید آموزشگاه، منابع آموزشی و سبک آموزش، از جمله عواملی است که به شما کمک می کند تا در یک آموزشگاه خوب ثبت نام کنید و سطح زبان خود را به صورت کاربردی و مفید، ارتقا بخشید.

آموزشگاه صادقی حریری برگزار کننده بهترین دوره مکالمه زبان انگلیسی در شهر کرج به صورت نیمه خصوصی یا نیمه فشرده، آنلاین و عمومی در سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته می باشد. دوره مکالمه زبان انگلیسی، در آموزشگاه ما محبوبیت بالایی دارد و مهارت Speaking و Listening زبان آموز در این دوره با بالاترین سرعت و کیفیت ارتقا می یابد و البته بر مهارت های Writing و Reading تاکید نمی شود‌.

دوره مکالمه زبان انگلیسی از اهمیت بالایی برخوردار است.

دوره مکالمه زبان انگلیسی به عنوان یکی از مهم ترین دوره ها درآموزشگاه های زبان انگلیسی، برگزار می شود.

منابع آموزشی دوره مکالمه زبان

در آموزشگاه ما، مجموعه کتاب های Q skills for success listening and speaking ، تدریس می شود. آموزشگاه زبان صادقی حریری تنها برگزار کننده دوره مکالمه زبان انگلیسی کرج با استفاده از این مجموعه کتاب قوی و حرفه ای می باشد. که در شش سطح، از کتاب Q skills for success listening and speaking ،introduction برای سطح مبتدی، آموزش داده می شود و پس از اتمام کتاب Q skills 1 و Q skills 2، زبان آموز به سطح Pre-intermediate   یا A2 زبان انگلیسی می رسد.

پس از پایان کتاب Q skills 3 و Q skills 4 سطح intermediate یا B1 زبان آموز تکمیل میگردد؛ همچنین پس از اتمام کتاب Q skills 5 سطح آن به Advanced یا C1 می رسد. زبان آموز می تواند پس از اتمام کتاب Q skills 2 در دوره های PRE-IELTS و IELTS، شرکت نماید تا برای شرکت در آزمون آن، آمادگی لازم را به دست آورد. البته توجه داشته باشید که دست یابی به این سطوح به  فراگیری فرد در زمینه های گرامر، درک مطلب و اجزای زبان، بستگی دارد.

در کنار تقویت مهارت های گفتاری و شنیداری، در این دوره گرامر های ضروری در هر درس توسط اساتید، تدریس می گردد و تمرین های مرتبط با هر نکته گرامری، در کلاس مورد بررسی قرار می گیرد. زبان آموز در هر درس، با collocation های مرتبط با موضوع درس، آشنا می شود و پس از پایان هر درس، زبان آموز قادر است که در مورد موضوعات به کار برده شده در آن، به مدت دو دقیقه، صحبت کند و collocation های مناسب را به طور صحیح به کار گیرد.

1. دوره عمومی مکالمه زبان انگلیسی

در دوره عمومی، ده درس کتاب در پنج ترم آموزشی به پایان می رسد؛ در واقع در هر ترم دو درس، به زبان آموزان آموزش داده می شود. در این دوره، علاوه بر مجموعه کتاب های Q skills for success، کتاب های لغت Oxford for skills، در سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته آموزش داده می شوند که برای افزایش دایره لغات زبان آموزان، مرجع مناسبی می باشد.

2. دوره نیمه خصوصی مکالمه زبان انگلیسی

این دوره به صورت کلاس های چهار تا حداکثر پنج نفره در آموزشگاه ما در حال برگزاری می باشد. در این دوره، طی دو و نیم ماه یا بیست و پنج جلسه آموزشی، ۱۰ درس یا یک کتاب، به اتمام می رسد و برخلاف دوره گروهی کتاب های Oxford for skills، تدریس نمی شوند. این دوره نسبت به دوره عمومی، دارای متقاضیان بیشتری است؛ زیرا این دوره در قالب پکیج های اقتصادی به زبان آموزان معرفی می شود.

میتوانید دوره مکالمه زبان انگلیسی را در آموزشگاه زبان صادقی بگذرانید.

این دوره نسبت به دوره عمومی، دارای متقاضیان بیشتری است.

شاید بپرسید چرا پکیج اقتصادی ؟ دو پاسخ برای این پرسش داریم،؛ اول این که هزینه دوره نیمه خصوصی نسبت به دوره عمومی، بسیار مقرون به صرفه‌ تر می باشد؛ و پاسخ دوم، مدت زمان برگزاری این دوره می باشد؛ که نسبت به دوره عمومی با سرعت بیشتری پیش می رود. علاوه بر این دو پاسخ به دلیل تعداد کمتر زبان آموزان در هر کلاس، هر فرد، فرصت تعامل بیشتری با اساتید خود، برای تمرین، مکالمه ، پرسش و رفع اشکال  دارد که نسبت به دوره ی عمومی که امکان تعامل فردی کم تر است، بسیار مفید تر می باشد؛ درنتیجه زبان آموزان برای شرکت در دوره نیمه خصوصی، تمایل بیشتری دارند.

3. دوره آنلاین مکالمه زبان انگلیسی

در آموزشگاه صادقی حریری ، دوره مکالمه زبان انگلیسی آنلاین، توسط پلتفرم Big blue button برگزار می گردد، که یک سرور قدرتمند با کاربری ساده است و وبینار و جلسات آموزشی با استفاده از آن، برگزار می گردد. لینک هر کلاس تا دو هفته بر روی وب سایت ما، قرار دارد و شما می توانید پس از ده دقیقه از پایان کلاس، آن را مشاهده نمایید؛ همچنین فایل های مربوط به هر جلسه در گروه WhatsApp ایجاد شده برای زبان آموزان، توسط اساتید ارسال می گردد.

تعداد جلسات و شهریه دوره مکالمه زبان

تعداد جلسات انواع دوره مکالمه در آموزشگاه ما که به صورت نیمه خصوصی، گروهی و انلاین می باشند، به صورت دو جلسه در هفته می باشد و مدت زمان هر جلسه، ۹۰ دقیقه است. شهریه هر ترم در آموزشگاه زبان صادقی حریری مطابق با تعرفه آموزش و پرورش است و برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۳۴۲۱۷۱۴۰۲ -۰۲۶ و ۳۴۴۹۳۹۸۳-۰۲۶ تماس حاصل فرمایید.

کلام آخر

زبان انگلیسی به عنوان زبان رسمی بیش از ۶۰ کشور و زبان بین المللی در دنیا برای ارتباطات است و همچنین منابع علمی مختلف در سطح دنیا به این زبان نگاشته شده می شوند. تاکید بر یادگیری زبان جدید با جمله ای از راجر بیکن، فیلسوف قرن سیزدهم مشخص می شود: فتح یادگیری، با دانش زبان به دست می آید.

اگر قصد شرکت در کلاس مکالمه زبان انگلیسی در کرج را دارید، آموزشگاه زبان صادقی حریری، برگزار کننده دوره مکالمه زبان انگلیسی و دوره های مختلف آموزشی در شهر کرج است؛ که با به کار گیری اساتید مجرب، متد های آموزشی به روز و منابع و کتب آموزشی کارآمد، به ارتقا سطح مکالمه زبان شما، کمک شایانی خواهد کرد.

همچنین شما میتوانید مقالات بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی و برای یادگیری زبان انگلیسی از کجا شروع کنیم؟ را نیز مطالعه نمایید.

 

 

 

ارتباط با ما

برای دریافت مشاوره و یا تعیین سطح رایگان فرم را تکمیل کرده و در کوتاه ترین زمان منتظر تماس ما باشید و یا با شماره های آموزشگاه تماس حاصل فرمایید
شماره تماس آموزشگاه صادقی حریری