دسته‌بندی نشده

دوره آموزش زبان انگلیسی آنلاین در آموزشگاه صادقی حریری

دوره آموزش زبان انگلیسی آنلاین در آموزشگاه صادقی حریری برای همه مناسب است.

دوره آموزش زبان انگلیسی آنلاین در آموزشگاه زبان صادقی حریری در دوره‌های نیمه خصوصی و دوره های عمومی (به صورت محدود) برگزار می شود. زبان آموزان از سنین ۵ سال به بالا توانایی شرکت در دوره های آنلاین را خواهند داشت.

کلاس های آموزش زبان انگلیسی آنلاین در آموزشگاه صادقی  حریری از لحاظ کیفیت دقیقاً مشابه کلاس های حضوری برگزار می شود. تعداد جلسات این کلاس ها دو جلسه در هفته می باشد و مدت زمان هر جلسه ۹۰ دقیقه خواهد بود. کتاب های مورد استفاده در این آموزشگاه به شرح زیر می باشند:

 1. مجموعه کتاب Back pack: این کتاب برای کودکان تا سنین نوجوان تدریس می گردد.
 2. مجموعه کتاب Cutting edge: این کتاب ها برای نوجوانان قبل ۱۸ سال تدریس می شود و زبان آموزان را برای آزمون های مختلف آماده می سازند.
 3. مجموعه کتاب Q skills for success listening and speaking: این مجموعه کتاب، برای بزرگسالان در دوره مکالمه زبان انگلیسی، ترمیک، فشرده به عنوان دوره های PRE-IELTS تدریس می‌شود و به تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری زبان آموزان می پردازد.
 4. مجموعه کتاب Mindset: این کتاب ها در آموزشگاه زبان صادقی حریری در دوره های IELTS تدریس می شوند.

برای اطلاع بیشتر درباره سه مجموعه کتاب آموزش بزرگسالان، می توانید به مقاله بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان مراجعه نمایید.  با ما همراه باشید تا ثبت نام و نحوه برگزاری و مزایای کلاس های آنلاین را بررسی کنیم.

دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی صادقی حریری برای چه کسانی مناسب است؟

 • برای افرادی که به دلیل مشغله های روزمره و شغلی، وقت شرکت در کلاس های زبان انگلیسی حضوری را ندارند.
 • برای افرادی که دارای محدودیت مکانی هستند و توانایی دسترسی به آموزشگاه های زبان را ندارند.
 • برای افرادی که قصد ارتقاء سطح زبان خود را دارند.
 • برای افرادی که قصد دارند در آزمون های مختلف زبان، مثل IELTS و TOFEL شرکت کنند.
دوره آموزش زبان انگلیسی آنلاین در آموزشگاه صادقی حریری برای همه مناسب است.

دوره آموزش زبان انگلیسی آنلاین برای افرادی که دارای محدودیت مکانی هستند و توانایی دسترسی به آموزشگاه های زبان را ندارند مناسب است.

مزایای شرکت در دوره آنلاین زبان انگلیسی چیست؟

 • این کلاس ها قابلیت دسترسی آسان دارند. در واقع شما در هر مکان و موقعیتی که باشید می توانید در کلاس شرکت کنید، بدون صرف وقت و هزینه برای رفت و آمد به یادگیری زبان انگلیسی آنلاین بپردازید.
 • با دسترسی به فایل های ضبط شده در کلاس، قابلیت مرور بیشتر آموزش های داده شده را خواهید داشت.
 • شرکت در کلاس های آنلاین، سبب افزایش سرعت یادگیری شما به دلیل اتلاف کمتر وقت در کلاس آنلاین می شود.
 • دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی، کاملاً شبیه کلاس های حضوری برگزار می شود. شما در این کلاس ها آموزش می بینید، تمرین می کنید، و چهار مهارت اصلی زبان را فرا خواهید گرفت.

سامانه ارائه دهنده آموزش آنلاین در حریری صادقی چیست؟

همه زبان آموزان برای یادگیری زبان انگلیسی آنلاین نیازمند یک سیستم جامع و کارآمد با دسترسی آسان هستند. تا به صورت منظم در کلاس ها شرکت کنند و حتی به فایل های کلاس برگزار شده دسترسی داشته باشند. آموزشگاه ما از طریق سامانه big blue button به برگزاری دوره آموزش زبان انگلیسی آنلاین پردازد. این سامانه بر روی وب سایت آموزشگاه زبان حریری صادقی قرار دارد و برای زبان آموزان به راحتی در دسترس است.

یکی از مزایای استفاده از این پلتفرم در دوره آموزش زبان انگلیسی آنلاین، قرار گرفتن فایل جلسات برگزار شده، ۱۰ دقیقه پس از پایان کلاس می باشد. این فایل ها تا دو هفته قابل دسترسی است و پس از آن به صورت خودکار پاک می شود. فایل جلسات برای کسانی که یک یا چند جلسه از کلاس خود را از دست داده‌اند، یا ارتباط آن ها حین کلاس قطع می شود و یا قصد مرور دوباره آموزش های داده شده را دارند، بسیار کارآمد است.

یک نقطه مثبت این آموزشگاه زبان در کرج، داشتن پشتیبان برای پلتفرم آموزش مجازی مورد استفاده می باشد. در واقع زبان آموز می تواند با ارتباط با پشتیبانی مشکلات مربوط به برقراری ارتباط کلاس آنلاین را برطرف کند.

زبان آموزان برای یادگیری زبان انگلیسی آنلاین نیازمند یک سیستم جامع و کارآمد با دسترسی آسان هستند.

چگونه در دوره آموزش زبان انگلیسی آنلاین حریری صادقی شرکت کنیم؟

مرحله اول: برگزاری آزمون تعیین سطح آنلاین

مرحله دوم: انتخاب دوره آموزشی متناسب با سطح زبان آموز

مرحله سوم: دریافت لینک پلتفرم آموزش مجازی آموزشگاه

پس از به حد نصاب رسیدن زبان آموزان در کلاس های آموزش آنلاین زبان انگلیسی، یک گروه اطلاع رسانی در یک پیام رسان مانند WhatsApp یا Telegram تشکیل شده و لینک ورود به سامانه آموزشی و شرکت در کلاس ها در آن قرار می گیرد. از مزایای تشکیل گروه های مجازی ارسال فایل pdf  هر جلسه در آن و پرسش و پاسخ با استاد می باشد. مدیران آموزشگاه نیز به عنوان ادمین در گروه حضور دارند و بر روند برگزاری کلاس و آموزش نظارت خواهند داشت.

جمع بندی

در این مقاله به بررسی دوره آموزش زبان انگلیسی آنلاین در آموزشگاه صادقی حریری پرداختیم. اگر قصد شرکت در کلاس های آموزشگاه ما را دارید، می توانید به قسمت تعیین سطح آنلاین در وب سایت ما مراجعه فرمایید و پس از آن در کلاس های آنلاین شرکت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.