دسته‌بندی نشده

آموزش خصوصی زبان انگلیسی آنلاین

آموزش خصوصی زبان انگلیسی آنلاین چه مزایایی دارد؟

آموزش خصوصی زبان انگلیسی آنلاین نسبت به آموزش حضوری چه مزایا و معایبی دارد؟ روش تدریس در آموزش خصوصی زبان انگلیسی آنلاین چگونه است؟ چه مدت زمانی برای آموزش خصوصی زبان انگلیسی آنلاین صرف می شود؟ و …

همگی سوالاتی هستند که در مسیر انتخاب آموزش آنلاین به جای آموزش حضوری ذهن شما را درگیر خواهد کرد. در دنیای امروز، یادگیری زبان انگلیسی که یک زبان بین المللی است، به عنوان زبان دوم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و میزان اهمیت آن همه روزه افزایش می یابد.

به عنوان مثال بسیاری از فرصت های شغلی، تحصیلی،مسافرت های خارجه، مهاجرت و .. وابسته به میزان تسلط شما به زبان انگلیسی می باشد. به نظر شما گرفتن مدرک آیلتس چه مدت طول میکشد؟ تا اتنها همراهمان بمانید.

آموزش خصوصی زبان انگلیسی آنلاین بهتر است یا آموزش حضوری؟

آموزش خصوصی زبان انگلیسی آنلاین در زمان و هزینه شما صرفه جویی میکند.

قبل از پاسخ به این سوال لازم است با یکدیگر انواع روش آموزش و یادگیری زبان انگلیسی را بررسی کنیم. منابع مختلفی برای آموزش زبان انگلیسی وجود دارد که از جمله پرکاربردترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

سوالی که مطرح می شود این است که ” آیا اکتفا به یکی از این منابع آموزشی برای یادگیری و تسلط شما به زبان انگلیسی کافی است؟ ” پاسخ قطعاً خیر است.

بدون شک برای تلسط هرچه بیشتر بر مهارت های 4 گانه زبان انگلیسی لازم است علاوه بر استفاده از منابع کمکی آموزشی مانند تماشای فیلم و سریال یا گوش دادن به موسیقی و پادکست، در دوره های آموزشی مناسب و استاندارد نیز شرکت کرد.

آموزش خصوصی زبان انگلیسی آنلاین یا شرکت در دوره حضوری؟

تصور کنید که در یک شهر پرجمعیت مانند تهران، کرج، اصفهان و … زندگی میکنید، حداقل زمانی که باید برای رفت و آمد به آموزشگاه های زبان انگلیسی صرف کنید چقدر است؟ یا تصور کنید که در یک شهر یا شهرستانی زندگی میکنید که به آموزشگاهی با سطح استاندارد مد نظرتان دسترسی ندارید، چاره چیست؟!

آموزشگاه زبان حریری انواع کلاس آموزش خصوصی زبان انگلیسی آنلاین را برگزار میکند.

اینجاست که اهمیت و مزیت آموزش خصوصی زبان انگلیسی آنلاین مشخص می شود. با شرکت در انواع دوره های آموزش خصوصی زبان انگلیسی آنلاین، در هر زمان و مکانی که باشید به آموزش خود دسترسی دارید و می توانید حداکثر زمان را صرف آموزش کنید.

مزایا و معایب آموزش خصوصی زبان انگلیسی آنلاین چیست؟

همانطور که در تیتر قبلی نیز بیان کردیم، اصلی ترین مزایای شرکت در آموزش خصوصی زبان انگلیسی آنلاین به صورت زیر است:

 • نیازمند صرف زمان برای رفت و آمد نیستید.
 • انتخاب تعداد جلسات و ساعت برگزاری آنها منعطف است.
 • هزینه آموزش خصوصی زبان انگلیسی آنلاین نسبت به آموزش حضوری کمتر است.
 • باتوجه به بودجه ای که دارید می توانید دوره های متفاوتی را انتخاب کنید.
 • محدودیت مکانی ندارید.

در کنار مزایایی که برای آموزش خصوصی زبان انگلیسی آنلاین ذکر کردیم، لازم است که به تنها عیب این نوع آموزش نیز اشاره کنیم. مهم ترین تفاوت آموزش حضوری و آنلاین، فرصت تعامل شما با دیگر زبان آموزان است.

با شرکت در دوره های آموزش زبان انگلیسی حضوری شما این امکان را دارید که مهارت های خود را از روش های تعاملی تقویت کنید. البته لازم به ذکر است که باتوجه به دوره ای که انتخاب میکنید، کلاس های خصوصی می تواند 1 تا 4 نفره باشد و همچنان فرصت تعامل باقی بماند.

اما اگر انتخاب شما آموزش خصوصی زبان انگلیسی آنلاین به صورت تک نفره است، نگران نباشید زیرا راه چاره بسیار است!

بهترین منابع کمکی برای آموزش خصوصی زبان انگلیسی آنلاین چیست؟

فرقی ندارد که به صورت شرکت در دوره های حضوری زبان را یاد بگیرید و یا اینکه آموزش خصوصی زبان انگلیسی آنلاین را انتخاب کنید، در هر دو صورت باید از منابع آموزشی کمکی برای آزمون و خطای آموخته هایتان استفاده کنید.

با انتخاب آموزش خصوصی زبان انگلیسی آنلاین محدودیت زمانی و مکانی ندارید.

 • انواع کارتون، انیمیشن، فیلم و سریال انگلیسی را یکبار با زیرنویس انگلیسی و بار دیگر بدون زیرنویس تماشا کنید.
 • در حین تماشای فیلم یا گوش دادن به موسیقی و پادکست، آن را متوقف کرده و جملات کوتاهش را با صدای بلند چندین بار تکرار کنید.
 • با استفاده از انواع نرم افزار و اپلیکیشن آموزش زبان، با روش های تعاملی مهارت های خود را تقویت کنید.
 • کتاب های داستان و رمان های مختلف را بخوانید و از آنها خلاصه برداری کنید. اینکار باعث تقویت مهارت خواندن و نوشتن و همچنین گرامر می شود.
 • روزنامه های انگلیسی بخوانید و به اخبارهای محلی انگلیسی گوش دهید.
 • و …

در این راستا مطالعه دیگر مقالات ما از جمله موارد زیر خالی از لطف نیست:

کلام پایانی

شایان به ذکر است که انواع کلاس های آموزش خصوصی زبان انگلیسی آنلاین در آموزشگاه زبان حریری نسبت به سایر آموزشگاه از انعطاف پذیری بالاتری برخوردار است و شما به راحتی می توانید تعداد جلسات و ساعات برگزاری آن را با مدرس خود هماهنگ کنید.

با وجود برگزاری کلاس های آنلاین و وجود منابع انبوه آموزشی برای یادگیری زبان انگلیسی به خوبی می توانید در این راه رشد کرده و سرنوشت شغلی و تحصیلی خود را تغییر دهید.

باتشکر از همراهی شما عزیزان.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *